نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: یه شخصیت معروف رو خیلی دوست دارم

1206
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه شخصیت معروف رو خیلی دوست دارم

سلام دوستان خوب
    میخوام باهاتون مشورت کنم و واقعا نیاز به همدلی دارم..چند روزه مرتب فکر می کنم این حرفها رو به کدوم یکی از دوستام میتونم بزنم اما هیچکدوم رو مناسب ندیدم.
    داستان اینه که من الان یه دختر 27 ساله هستم و خب از خیلی وقت پیش ها یه آقایی رو خیلی دوست داشتم..این آقا یه شخصیت معروف و شناخته شده است تا حدی و از من هم 11سال بزرگتر اما خب هیچ وقت توی این سالها موقعیت آشنایی پیش نیومده بود تا چندین ماه پیش که من دیدار کوچیکی باهاش داشتم و چندین بار هم بعدا مسیج دادیم به همدیگه..خب این آقا بسیار آروم و مهربونه و جواب من رو هم همیشه با خوشرویی داده..و قرار شده من یه بار ایشون رو برای یه کار مربوط به حرفه ملاقات کنم..ایشون هم استقبال کردن..
    بعد از این اتفاقات من ناگهان تمام اون احساساتی که تو این سالها بهش داشتم و سرکوب کرده بودم فوران کرده..و به طور جنون آوری ریخته ام به هم..به طوریکه مرتب چک می کنم که ازش پیامی دارم یا نه و وقتی میبینم ندارم کلافه میشم و اصلا هم دوست ندارم شبیه یه آدم آویزون به نظر بیام که هر بار خودم سر حرف رو باز کنم..

دوستان عزیز توجه داشته باشند من 27 ساله و دانشجوی دکترا هستم! پس لطفا فکر نکنید که با احساسات جو زده یه تینیجر روبرو هستین

الان کمک کنید که من چه کنم..با خودم ..احساساتم..توقعاتم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : یه شخصیت معروف رو خیلی دوست دارم

سلام ماهیدا گرامی

آیا این عشق شما یک طرفه است ؟ ایشان به شما ابراز محبت کلامی کرده است ؟ به شما ابراز علاقه یا پیشنهاد ازدواج و یا آشنایی جهت ازدواج داده است ؟

من فکر می کنم شما شخصیت بیرونی این فرد را با شخصیت درونی وی اشتباه گرفته اید و نتیجه گیریتان بر اساس شخصیت بیرونی وی می باشد . شناخت شما بر اساس جذابیت های ظاهری وی بوده است .
    اغلب افراد مشهور هم خیلی خوب میدانند که چطور جذابیت ظاهری داشته باشند . پس بهتر است بدانید که ممکن است محاسبات شما در مورد شخصیت مهربان وی درست نباشد

این حرف ها را بیان کردم تا بادکنک احساسی که در طی این مدت با شخصیت خیالی که از وی در ذهن خود ساخته اید ، خالی از باد احساس کنم !
    وقتی می توانید درست تصمیم بگیرید و خودتان را کنترل کنید که منطقی ، به فرد مقابلتان بنگرید

تکمیلی : لازم به ذکر است که اختلاف سنی شما باید مورد مطالعه یک روانشناس قرار بگیرد ، چون ممکن است در زندگی احتمال آینده شما مشکلات مهمی را بوجود بیاورد .( برای مثال میل جنسی )
    موفق باشید

3. کاربران زیر از فرهنگ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

جناب فرهنگ خب رفتاری که من چندین بار از ایشون دیدم اون چیزی نبوده که مجبور همیشه نشون بده بله افراد معروف مجبورن همیشه یه رفتار کلیشه ای در برخورد با دیگران داشته باشند..نه گمون نمی کنم یه مرد 38 ساله به همین راحتی و طی چند مسیج بخواد حرف ازدواج بزنه! و این هم برای خودن یه اتفاق خیلی دوره..فقط ایشون رفتار بسیار گرمی داشتند در این چند بار

چیزی که هست اینه که من الان بهم ریخته ام و تنها خواب و خیالم همین مساله شده و مثل یه بچه پهار ساله که نمیتونه از فکر اسباب بازی بیاد بیرون نمیتونم از فکرش بیرون بیام

5. کاربران زیر از ماهیدا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8026
    تشکـر
    29
    تشکر شده 91 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهیدا نمایش پست ها
    جناب فرهنگ خب رفتاری که من چندین بار از ایشون دیدم اون چیزی نبوده که مجبور همیشه نشون بده بله افراد معروف مجبورن همیشه یه رفتار کلیشه ای در برخورد با دیگران داشته باشند..نه گمون نمی کنم یه مرد 38 ساله به همین راحتی و طی چند مسیج بخواد حرف ازدواج بزنه! و این هم برای خودن یه اتفاق خیلی دوره..فقط ایشون رفتار بسیار گرمی داشتند در این چند بار

چیزی که هست اینه که من الان بهم ریخته ام و تنها خواب و خیالم همین مساله شده و مثل یه بچه پهار ساله که نمیتونه از فکر اسباب بازی بیاد بیرون نمیتونم از فکرش بیرون بیام
    کمی در مورد این رفتار ها که او نشان میدهد ، توضیح بدهید . مثال بزنید
    به سوال من پاسخ غیرمستقیم دادید . پاسختان خطرناک است . ممکن است شما گرفتار عشق یک طرفه شده باشید و از پیغام های وی برداشت نادرست کرده باشید . در ثانی یک مرد بالغ بخوبی باید بداند که قبل از احساسی شدن باید شناخت منطقی پیدا کند . این ،فرآیند را برعکس طی نکنید که عاقبت خوشی ندارد. شما از همان ابتدای کار احساسی شده اید و انتظارتان زندگی سالم و شیرین با وی است که ابزار اصلی دستیابی به این زندگی ، منطق در ابتدای آشنایی برای آن است

شما باید بدانید که این حس شما ناشی از خیالات احساسی است . چون هیچ آشنایی و شناخت منطقی از او ندارید .به نظر شما چه دلیلی می تواند علت این حس خوب شما نسبت به وی باشد ؟ پاره ای از رفتار های خوب اجتماعی + شخصیتی که از وی در ذهن خود ایجاد کرده اید

باید بدانید که رفتار های اجتماعی تنها بخش کوچکی از خلق و خوی هر انسانی است . رفتاری که شما در زندگی مشترک با همسرتان خواهید دید ، رفتار شخصی او در خانه است .
    حال ، چیزی از رفتار شخصی او نمی دانید .

حال به سوال من پاسخ دهید که چطور می توانید به شخصی که بالای 70% او را نمی شناسید عشق بورزید ؟

آیا این عشق است ؟ یا واکنش طبیعی و ابتدایی بدن شما به جنس مخالف ؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3230
    تشکـر
    170
    تشکر شده 72 بار در 41 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهیدا نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب
    میخوام باهاتون مشورت کنم و واقعا نیاز به همدلی دارم..چند روزه مرتب فکر می کنم این حرفها رو به کدوم یکی از دوستام میتونم بزنم اما هیچکدوم رو مناسب ندیدم.
    داستان اینه که من الان یه دختر 27 ساله هستم و خب از خیلی وقت پیش ها یه آقایی رو خیلی دوست داشتم..این آقا یه شخصیت معروف و شناخته شده است تا حدی و از من هم 11سال بزرگتر اما خب هیچ وقت توی این سالها موقعیت آشنایی پیش نیومده بود تا چندین ماه پیش که من دیدار کوچیکی باهاش داشتم و چندین بار هم بعدا مسیج دادیم به همدیگه..خب این آقا بسیار آروم و مهربونه و جواب من رو هم همیشه با خوشرویی داده..و قرار شده من یه بار ایشون رو برای یه کار مربوط به حرفه ملاقات کنم..ایشون هم استقبال کردن..
    بعد از این اتفاقات من ناگهان تمام اون احساساتی که تو این سالها بهش داشتم و سرکوب کرده بودم فوران کرده..و به طور جنون آوری ریخته ام به هم..به طوریکه مرتب چک می کنم که ازش پیامی دارم یا نه و وقتی میبینم ندارم کلافه میشم و اصلا هم دوست ندارم شبیه یه آدم آویزون به نظر بیام که هر بار خودم سر حرف رو باز کنم..

دوستان عزیز توجه داشته باشند من 27 ساله و دانشجوی دکترا هستم! پس لطفا فکر نکنید که با احساسات جو زده یه تینیجر روبرو هستین

الان کمک کنید که من چه کنم..با خودم ..احساساتم..توقعاتم..
    عزیزم من یه مطلبو می دونم اگر مردی خانمی را برای همسری بپسندد سریع اقدام می کند . شما روال طبیعی زندگی خود را طی کنید و صبور بودن را بیاموزید نازنینم با این رفتاری که پیش گرفته اید زندگیتان سخت می شود خودتونو اذیت نکنید . می توانید جذابتر باشید پیشنهادم به شما مطالعه ی [replacer_a][replacer_a]است. سعادتمند باشید.
    امضای ایشان
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ماعدم ماست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)